Voorstelling UNIZO-Kuurne

Op deze site bieden wij u informatie over de UNIZO-ondernemersvereniging  in onze gemeente. U vindt er het aanbod aan UNIZO-activiteiten in unizokuurne.be en  in deze regio. Wij lichten u in over wat reilt en zeilt voor ondernemers en  houden u op de hoogte van allerlei acties die wij nemen in onze gemeente  voor het zelfstandig ondernemen en bieden u ruime kansen en ontmoeting  met collega’s.

Meer weten over UNIZO Kuurne?
Neem hier contact op.

Stefaan Hellyn

Voorzitter

St. Michielsdrukkerij

056 71 11 98
stef@st-michielsdrukkerij.be
Twaalfde Liniestraat 13
8520 Kuurne

Jorn Verledens

Bestuurder

Delbeke & Verledens Accountancy
jorn@verledens.com

Claude Vermandel

Verantwoordelijke Dag van de klant

Zaakvoerder AC Lighting
info@aclighting.be

Kurt Vuylsteke

Secretaris

Notaris Kurt Vuylsteke
kurt.vuylsteke@belnot.be

FILIP MOREAU

Bestuurder

Aquatech Services
filip.moreau@skynet.be

Gregory lagappe

Bestuurder

VERTILA
gregory@vertila.be

Reiner Van Wonterghem

Bestuurder

FORT 07
reiner@fort07.be

Hanne porteman

Bestuurder

Atelier Raffiné
portemanhanne@hotmail.com

Deef Vanquackebeke

Bestuurder

De Ververie
info@deververie.be

Olivier Bouckaert

Bestuurder

Garage Bouckaert Didier
olivier@garagebouckaertdidier.be

Gilles De Keukelaere

Bestuurder

’t Charcuterietje
info@dekeukelaere.keurslager.be

Niels De Keukelaere

Bestuurder

’t Charcuterietje
info@dekeukelaere.keurslager.be

Saveer daelman

Bestuurder

Algemene bouwwerken Daelman 
saveer.daelman@gmail.com

WIM HELLYN

Penningmeester

St. Michielsdrukkerij
wim@st-michielsdrukkerij.be